Podmínky účasti 

Bonusového programu se automaticky účastní všichni zaregistrovaní zákazníci. Každému zákazníkovi se při nákupu na jakékoli pobočce společnosti KREINER připočítávají body, které lze vyměnit za vybraný zájezd, nebo je použít jako částečnou splátku zvoleného zájezdu.

V sekci NABÍDKY najdete desítky konkrétních destinací, kterým je přiřazen odpovídající počet bodů. Bližší údaje ke každému ze zájezdů najdete v záložce VÍCE INFORMACÍ. V případě, že si chcete svou odměnu vybrat stačí, když přejdete záložkou OBJEDNAT na stránky cestovní kanceláře a dohodnete si další podrobnosti včetně konkrétního termínu. V tomto případě se Vám z Vašeho konta odečte příslušný počet bodů ale program poběží dál a každým dalším nákupem Vám body na Vaše konto opět přičte.

Odměnu není třeba vybrat v konkrétním kalendářním roce, ale je možné body sbírat průběžně delší dobu. V případě ukončení bonusového programu budete včas informováni, aby nedošlo k propadnutí získaného bonusu.

K získání informací o stavu Vašeho účtu je nutné přihlášení pod Vaším osobním číslem a heslem. Váš konkrétní nákup se na kontě neprojeví okamžitě, ale po pravidelné aktualizaci systému s určitým časovým zpožděním. Získání bonusu je podmíněné dobrou platební morálkou. Společnost KREINER neručí za služby poskytované cestovní kanceláří INEX.

Vyplacení odměny z bonus programu Kreiner není právně vymahatelné.

Kreiner spol. s r.o. © 2013 all rights reserved | delivered by Prekomia s.r.o.